Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zdjęcia paszportowe i dowodowe

zdjęcia do paszportu Wrocław

Obecnie do nowych dowodów osobistych obowiązują takie same zdjęcia jak do paszportów.

Zdjęcia do paszportu Wrocław - zgodnie z wymogami - powinny być aktualne, szerokość 35mm, wysokość 45mm, biometryczne. Obraz na zdjęciu musi pokazywać całą głowę i górną część szyi, prawa i lewa strona twarzy musi być dobrze widoczna. Wysokość głowy musi zajmować 70-80% zdjęcia, tj. 31-36mm. Przy dużej objętościowo ilości
włosów należy zwrócić uwagę, aby głowa była w pełni odwzorowana, przy założeniu, że wymiar twarzy nie będzie pomniejszony (część fryzury może znaleźć się poza kadrem). Wysokość twarzy nie może być mniejsza niż 31mm. Oczy powinny znajdować się na wysokości 20-30mm od dolnej krawędzi zdjęcia, w przypadku dzieci (do 11. roku życia) dolna granica może zostać przesunięta do 15mm. Twarz musi znajdować się w osi pionowej zdjęcia. Zdjęcie do dowodu Wrocław -wykonujemy na poczekaniu w naszej pracowni FotoZdrojewski we wrocławskim Rynku. 

Szczegółowe wymagania co do zdjęć tego typu znajdziecie Państwo na stronach MSWiA.

Zdjęcia do karty stałego pobytu Wrocław - są to podobnie jak zdjęcia paszportowe fotografie biometryczne w rozmiarze 35x45 mm. Jednak niekiedy np. w konsulacie ukraińskim wymagane są zdjęcia biometryczne w rozmiarze 10x15 cm.

Obowiązuje zniżka dla klientów z kartą klienta.
Free business joomla templates