Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dla Firm

Wykonujemy fotografie, wizytówki, loga na potrzeby identyfikacji wizualnej dla firm:

  • Studyjne zdjęcia przedmiotów, produktów na strony internetowe, e-sklepy. 
  • Zdjęcia biznesowe pracowników na stronę internetową, do identyfikatora.
  • Zdjęcia gabinetów, biur, zakładów, obiektów, sklepów, stoisk, warsztatów itp. do prezentacji na stronach internetowych, do ogłoszeń.
  • Zdjęcia żywności, dań, nakryć stołowych, dekoracji, produktów spożywczych do karty menu, katalogu.
  • Fotografujemy pojazdy, budynki, działki do ogłoszeń.

Godziny otwarcia

 

Od poniedziałku do piątku: 

od 10:00 do 17:00

Dzwoń

nr tel. 696 683 706

W soboty:

od 11:00 do 16:00

W niedziele i święta

nieczynne

Pracownia fotograficzna FotoZdrojewski znajduje się w Domu Handlowym Feniks (Wrocław, Rynek 31) na półpiętrze między 2 a 3 piętrem. Najlepiej wejść do Feniksa od rynku, wjechać windą na 2 piętro i pół piętra wejść schodami.

W związku z dynamiką zmian ograniczeń epidemicznych staramy się by dane na stronie były aktualne. Jeśli macie Państwo wątpliwości prosimy przed przybyciem o kontakt telefoniczny. Podobnie w przypadku trudności z wejściem do Feniksa prosimy o kontakt, zejdziemy do Państwa. 

 

Hostel

Wykonujemy zdjęcia lokali, pomieszczeń, wnętrz do prezentacji w interncie, katalogach, ulotkach. Zdjęcia pomagają klientom zdalnie dokonać właściwego wyboru. Kilka przykładowych zdjęć hostelu one poniżej. Zapraszamy do kontaktu.

Gabinet stomatologiczny Margo

Dzięki zdjęciom zamieszczonym na stronie firmowej gabinetu stomatologicznego Margo można podejrzeć panujące tam sterylne warunki pracy, profesjonalne wyposażenie, przyjazne dla pacjentów wnętrze. Gabinet świetnie wypada na tle innych gabinetów.

Zaprezentuj swój gabinet, pracownię, studio, warsztat, sklep, stoisko, biuro swoim potencjalnym klientom. My możemy wykonać i przygotować do publikacji zdjęcia. Zapraszamy do kotaktu.

Ceremonia ślubna na sali weselnej

Niezła gratka dla Par Młodych. Zamiast jechać do USC można teraz zaprosić urzędnika na salę i połączyć przyjęcie weselne z ceremonią zaślubin. Sala GLAMOUR Pani Katarzyny Józefowicz-Hajduk znajduje się we Wrocławiu na ul. Ruskiej 37-38 czyli tuż obok USC. Pierwszy raz właśnie tam uczestniczyłem w takim weselu. Wrzucam index fotek z sali, które zrobiłem przed uroczystością. (tel. 603 934 883).

Jak do nas dojechać

By przejść do mapy Google KLIKNIJ

Free business joomla templates