Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
HomePracownia

Pracownia

 • Minilab - najwyższej jakości wydruki cyfrowe na papierze fotograficznym w pełnym kolorze wizytówek, kalendarzy, ulotek, wywołanie zdjęć w procesie chemicznym.
 • Skaner - skanowanie dokumentów, negatywów, slajdów, reprodukcja, renowacja zdjęć, archiwizacja, digitalizacja.
 • Kserokopiarka - czarno-białe KSERO dokumentów w formatach do A3. Wydruki czarno-białe i w kolorze.
 • Fotokiosk - wydruki zdjęć w 5 min z telefonów i aparatów cyfrowych metodą termosublimacyjną.
 • Atelier - ekspresowe wykonanie zdjęć identyfikacyjnych, sylwetki, portretowych, zdjęcia ofertowe, przedmiotów do sklepów internetowych i allegro, pozowane i inne.
 • Bindowanie - oprawa prac i dokumentów.
 • Kamera - filmowanie, digitalizacja nagrań audio-video.
 • Stacja robocza - postprodukcja, montaż video, obróbka i retusz zdjęć.

Strony internetowe

W dzisiejszych czasach firma , której nie ma w sieci nie istnieje. Niedrogo i kompleksowo  zbudujemy serwis internetowy dla Twojej Firmy. Przygotujemy grafikę, logo, stworzymy stronę, zainstalujemy odpowiedni system CMS, zmodyfikujemy i zaktualizujemy istniejący. Ceny od 300 zł.

Przykłady naszych realizacji znajdziecie Państwo w sekcji PROGRAMOWANIE

KSERO WYDRUK FAKS

Ksero i wydruki czarno-białe oraz kolorowe.

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku  oraz w soboty. Dom Handlowy Feniks, półpiętro między 2 a 3. Wrocław, Rynek 31 (stoisko FotoZdrojewski wejście  z klatki schodowej od Rynku ). Najlepiej windą na 2 i pół pietra schodami.

Czytaj więcej: KSERO WYDRUK FAKS

Księga foto

W naszej pracowni możemy wykonać fotoksięgę z powierzonych zdjęć lub naszych np. plenerowych. Nasze księgi wykonane są na tradycyjnym światłoczułym papierze fotograficznym, wywoływanym w procesie chemicznym, gwarantującym 100 letnią trwałość. Papier może być błyszczący lub matowy. Koszt wykonania uzależniony jest od wielu czynników takich jak wielkość, objętość, rodzaj okładki.

 

Przykładowe ceny dla albumów oprawionych w ekoskórę:

rozkładówka

[cm]

cena za 10

rozkładówek [zł]

każda następna

rozkładówka [zł]

20x4025019
30x4233023
30x6045029
30x9065037
40x6059035
35x7065037
40x8085049
50x100117071

 Księga ze starych fotografii.

Fotoksięga ślub.

 

 

Zaproszenia okolicznościowe

Zaproszenia okolicznościowe na papierze fotograficznym na dowolną okazję możemy wykonać już na następny dzień. Na zaproszeniu można umieścić fotografię, grafikę oraz tekst. Najczęściej zamawianą formą są panoramiczne zaproszenia 10x21 cm pakowane w białą kopertę. Koszt przygotowania projektu 10 zł. Koszt wydruku 10x21 cm plus koperty to 1,50 zł/szt. 

Odzysk danych

Odzyskiwanie danych z nośników elektronicznych.


Jeśli przypadkowo skasowałeś zdjęcia ze swojej karty pamięci, lub ta uległa uszkodzeniu możliwe, że uda się nam odzyskać dane w naszej pracowni. Najczęściej w ok. 90% zdjęć udaje się odtworzyć. Proces trwa kilka godzin. Koszt usługi z zapisem na płytę CD od 30 zł. 

Kalendarz ze zdjęciami

Kalendarze na przyszły rok.
Znakomity pomysł na upominek gwiazdkowy dla najbliższych. Sprawisz by twój prezent w widocznym miejscu przez cały kolejny rok przypominał o Tobie. To najlepszy moment na zamówienie kalendarza na rok następny.  Wystarczy dostarczyć zdjęcia a my zrobimy resztę. Cena uzależniona jest od rodzaju i wielkości kalendarza. Ogólnie za opracowanie kalendarza płacisz 12 zł plus odbitki wg cennika wywołania zdjęć ewentualnie kalendarium wg cennika wydruków.

Przykładowa kalkulacja:

Czytaj więcej: Kalendarz ze zdjęciami

Wizytówki

Do produkcji wizytówek w naszej pracowni wykorzystujemy tradycyjny papier wizytówkowy o gramaturze 240g oraz papier fotograficzny matowy lub błyszczący. Dzięki temu dysponujemy pełną swobodą w wykorzystaniu barw przy ich projektowaniu. Wydruki na papierze fotograficznym są wytrzymałe pomimo niskiej gramatury papieru, za to zajmują mniej miejsca w portfelu , są kolorowe, trwałe, odporne na zabrudzenia, wodę, promieniowanie UV i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Koszt przygotowania projektu jednej strony 10 zł.

Koszt wydruku jednostronnej wizytówki 50 gr/szt.

Realizujemy również zlecenia małonakładowe.

Czas oczekiwania na realizację zlecenia 1 dzień.

Bindowanie

Oferujemy bindowanie, oprawę prac, wydruki, kserokopie.

Wszystkie bindowania i oprawy wykonujemy na miejscu w ciągu kilku minut. W ofercie posiadamy bindowanie klasyczną metodą grzebieniową plastikową.

Koszt bindowania pracy w ilości do 100 kartek wynosi 10 zł.

Wystawiamy faktury VAT.

Ponadto świadczymy usługi KSERO czarno-białe w formacie do A3 oraz wydruki cyfrowe czarno-białe i w kolorze do A4.

Zdjęcia nagrobkowe Wrocław

Fotografia nagrobkowa 

zdjęcie nagrobkowe WrocławWykonujemy fotoporcelany z negatywów zakładowych, ze zdjęć legitymacyjnych, wizytowych i ze zdjęć amatorskich bardzo dobrej jakości.

Przyjmujemy również zamówienia w formie elektronicznej: na nośniku lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zlecenia realizujemy w terminie 14 dni roboczych od chwili otrzymania zamówienia. 

Cennik fotografii na porcelanie

( Nagrobkowe i inne )

Wykonujemy foto-porcelany z negatywów zakładowych, zdjęć legitymacyjnych, portretowych oraz amatorskich o bardzo dobrej jakości.

Porcelanki można zamówić również formą elektroniczną , poprzez wysłanie zdjęcia na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć zapisane na nośniku .

Zamówienia są realizowane w ciągu 14 dni roboczych .

 

Rodzaje płytek

 

Rozmiar

Owal

 

Prostokąt

 

cm

Czarno-białe, sepia

Kolor

Czarno-białe, sepia

Kolor

5/7

169

299

179

309

6/8

169

299

179

309

7/10

189

320

199

330

8/11

220

330

230

340

9/12

220

330

230

340

10/13

240

350

250

360

11/15

240

370

250

380

13/18

260

390

270

400

16/19

330

460

340

470

18/24

370

540

380

550

 

Dopłata do :

 1. Umieszczenie dwóch osób na jednej płytce – 40 % do ceny podstawowej.

 2. Komputerowa zmiana ubrania – 70 zł.

 3. Pasek ozdobny wokół porcelanki : złoty lub platynowy – 50 zł.

 4. Foto-porcelana kolorowa ze zdjęcia czarno-białego - 150 zł.

 

 

Fotokubki

Fotokubki

Wszystkie fotokubki doskonale nadają się na prezent lub jako gadżet reklamowy. 

Na kubku możemy wydrukować dowolną grafikę, zdjęcie lub kompozycję zdjęć.Jeżeli nie masz pomysłu, wyślij nam tylko zdjęcie lub zdjęcia, a my bezpłatnie wykonamy projekt. Każdy projekt jest inny, nosi znamiona rękodzieła. Do wyboru oferujemy 3 rodzaje kubków:

 • zwykłe - białe, przystosowane do mycia w zmywarkach automatycznych. Cena 31zł
 • z kolorowym uchem i górną krawędzią kubka lub z kolorowym wnętrzem. Cena 35zł
 • magiczne - czarne, po rozgrzaniu kubka przez zalanie gorącą wodą staje się biały i dopiero wtedy widać nadruk. Cena 41zł Czytaj więcej: Fotokubki

DIGITALIZACJA

Dygitalizacja.
Obraz przechowywany na taśmach magnetycznych ulega pogorszeniu na skutek rozmagnesowywania się nośnika. 

Przy nieprawidłowym przechowywaniu np. w pobliżu głośników, telewizora lub innych źródeł pola magnetycznego narażamy się na znaczne pogorszenie jakości nagrań w krótkim czasie a nawet całkowite ich wymazanie. Oferujemy przegrywanie kaset VHS na płyty DVD. Jakość obrazu zapisanego cyfrowo - zdygitalizowana - nie pogarsza się w czasie. Cena usługi to 80 zł za 1 kasetę w systemie PAL. Ponadto za dopłatą 20 zł możemy konwertować nagrania z formatu SECAM, NTSC oraz z kamerowych kaset VHS-C, 8mm, miniDV do DVD lub na dowolny inny format (mp4, mpeg, H264, AVI) . Czas wykonania zlecenia zależny jest od nakładu pracy - zwykle 1 dzień.

Zachęcamy do skorzystania z promocji Facebook. Spełnienie warunków w/w promocji uprawnia do przegrania każdej rozpoczętej godziny nagrania za 15 zł zamiast 80 zł/szt.

Honorujemy karty klienta przy kolejnych zleceniach (upust 4.99zł).

Również w naszej pracowni możesz zdigitalizować slajdy, negatywy, zdjęcia. Podstawowa cena skanowania to 3 zł/szt. Rabaty przy większych ilościach.   

Free business joomla templates