Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wywołanie zdjęć Wrocław

wywołanie zdjęć WrocławOferujemy wywołanie filmów oraz zdjęć z aparatów analogowych, cyfrowych, telefonów na papierze oraz w odczynnikach FujiFilm w procesie chemicznym C-41. Czas oczekiwania na odbitki ok. 1 godziny. Ponadto dostępny jest fotokiosk oferujący możliwość wydruku zdjęć w technologii termosublimacji na poczekaniu. 

NOWOŚĆ: Ekspresowy wydruk zdjęć w procesie Fujifilm Frontier-S. Najlepsza jakość w branży, najniższe ceny we Wrocławiu. 

Wywoływanie zdjęć

Godziny otwarcia:

Od pon. do piątku od godz. 10:00 do 17:00

W soboty w godz. od 11:00 do 16:00

Stawiamy na jakość. Zawsze staraliśmy się by wywołanie zdjęć we Wrocławiu wykonywać w jak najkrótszym czasie (ok. 1 godziny) i w najniższych cenach. Możliwe to było dzięki procesowi chemicznego wywołania w minilabach Fujifilm. Jednak Testy nowej maszyny Fujifilm Frontier-S, w których uczestniczyliśmy na Międzynarodowych Targach Fotograficznych w Łodzi zrobiły na nas tak ogromne wrażenie, że zdecydowaliśmy się na zakup nowej technologii.  Zdjęcia po prostu powalają jakością i pomimo, że technologia ta jest droższa od tradycyjnej to okazuje się, że nadal jesteśmy najtańsi.

Zapraszamy do naszej pracowni, gdzie ekspresowo wywołacie Państwo swoje odbitki z aparatów cyfrowych, telefonów. Wywołujemy również zdjęcia z negatywów. Wydruk zdjęć Wrocław - Rynek, Dom Handlowy Feniks - Pracownia FotoZdrojewski znajduje się na półpiętrze między 2 a 3 piętrem.

Ceny zdjęć przy wywołaniu minimum 20 szt.

FORMATZDJĘCIA Z PLIKUZDJĘCIA Z KLISZYWYWOŁANIE FILMU
9x13 cm 0.99 zł/szt1.20 zł/szttyp 135 (C-41) 13 zł
10x15 cm

1.10 zł/szt

1.50 zł/szt

typ 120   16 zł

13x18 cm

2 zł/szt

3 zł/szt

typ APS 13 zł

15x21 cm

3.00 zł/szt

3.50 zł/szt

E-6 (slajd, diapozytyw) 31zł

 20x30 cm

 10.00 zł/szt

15 zł/szt

czarno-biały 21 zł (7 dni)

Skanowanie wywołanego filmu 18 zł.

Przy wywołaniu mniejszych ilości zdjęć oraz przy zleceniu różnych formatów doliczamy kwotę 4.99zł. Jest to związane z nakładem pracy w przygotowanie zlecenia, koniecznością przezbrojenia maszyn do właściwego formatu czemu towarzyszą nieuniknione straty materiału.

Czas oczekiwania w zależności od ilości - zwykle do godziny.

Wkrótce podwyżki cen

Wkrótce podwyżki cen

Ta wiadomość na pewno nie zachwyci żadnego z fanów fotografii. Firma Kodak zapowiedziała, że ceny produkowanych przez nią aparatów cyfrowych, drukarek i innych produktów fotograficznych, wzrosną o 20% w ciągu najbliższego miesiąca.

Wzrost cen spowodowany jest zwiększonymi kosztami produkcji. Ceny materiałów kluczowych w przemyśle fotograficznym, takich jak aluminium i srebro, wzrosły o 75% w ciągu ostatnich 12 miesięcy i prawdopodobnie taki stan będzie się utrzymywał, ze względu na duże zapotrzebowanie. Dodatkowo wzrosły także koszty transportu, a to przez dużą cenę ropy.

Kodak zapowiada, że nie będzie jedyną firmą podwyższająca ceny swoich produktów fotograficznych. Mówi się, że ogromna większość producentów sprzętu foto od dłuższego czasu wstrzymuje się z podwyżkami cen, ale wysokie koszty produkcji ostatecznie wymuszą podwyżki.

Źródło: guardian

Do wyczerpania zapasów obowiązuje stary cennik.

Temat dnia - Makrofotografia

Znakomity pomysł na spędzanie wolnego czasu z aparatem fotograficznym.

Ratuj swoje zdjęcia

Zachęcamy do systematycznego wywoływania zdjęć zanim przekonasz się o zawodności przechowywania ich na nośnikach elektronicznych. W sytuacjach kryzysowych oferujemy odzysk danych z nosników elektronicznych. Zwykle udaje się odzyskać ok 80% danych.Zawodność nośników elektronicznych

 

Free business joomla templates