Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Albumy, ramki, antyramy

Kula śniegowa

Do kuli śniegowej można wstawić 2 zdjęcia. Cena 37 zł zawiera koszt wywołania zdjęć i oprawę. 

Średnica podstawy 9 cm.

Oferujemy ponadto inne świąteczne upominki:

Sprzedaż


Szukasz niedrogiego prezentu, upominku dla bliskiej osoby? Album lub ramka na zdjęcia to doskonały wybór, gdyż każdy posiada w domu zdjęcia i boryka się z wiecznym deficytem na albumy bo zawsze są ważniejsze wydatki. Zdjęcia rodzinne w albumie prezentują się znacznie lepiej i chętniej po nie sięgamy. To dobra okazja by przypomnieć sobie również osobę, która nam go podarowała.

Posiadamy w ofercie sprzedaży spory asortyment albumów oraz ramek fotograficznych a także: Baterie, akumulatory, ładowarki, karty pamięci, podklejki, pokrowce, płyty CD, DVD, kasety do kamer, kable, antyramy, zaproszenia komunijne i inne. 

Ponadto do nabycia filmy do aparatów fotograficznych oraz aparaty jednorazowe.

Nasze stoisko w Domu Handlowym Feniks mieści się na półpiętrze między 2 a 3 pięrem zaraz przy windach i jest czynne codziennie od godz. 10 do 17 oraz w soboty 11 - 16. 

Zapraszamy do Feniksa lub do sklepu internetowego.

Bombki choinkowe ze zdjęciem

Bombka choinkowa z miejscem na zdjęcie.

 Oferujemy Państwu unikatowy prezent, niespodziankę, upominek Bożonarodzeniowy.  W bombce można umieścić 2 zdjęcia; żony, dziewczyny, chłopaka, wnuczka lub innej bliskiej osoby. Cena bombki 17 zł/szt. Cena bombki z wywołaniem 2 zdjęć i oprawa 37 zł/szt.

Ratuj swoje zdjęcia

Zachęcamy do systematycznego wywoływania zdjęć zanim przekonasz się o zawodności przechowywania ich na nośnikach elektronicznych. W sytuacjach kryzysowych oferujemy odzysk danych z nosników elektronicznych. Zwykle udaje się odzyskać ok 80% danych.Zawodność nośników elektronicznych

 

Proponowane produkty

Inni klienci zamówili dodatkowo:
Więcej produktów jeden koszt dostawy.
Free business joomla templates