Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
HomeFotografia

Fotograf Wrocław

fotograf WrocławFotografią zawodowo zajmujemy się od 1992 roku. Posiadamy doświadczenie, sprzęt i zaplecze techniczne - własne laboratorium, pracownię, studio (atelier). Dzięki temu kompleksowo możemy wykonać każde zlecenie fotograficzne (wykonanie fotografii, wywołanie w procesie chemicznym, zapis elektroniczny bądź wydruk termosublimacyjny lub na innych nośnikach jak ceramika). Dodatkowo możemy oprawić zdjęcia w formie fotoksiążki lub zaopatrzyć Państwa w ramki, albumy, podklejki i inne.

 

Pokaż # 
Lp.TytułAutorOdsłony
1 WYBORY Dariusz Zdrojewski2080
2 Arek i Marta Dariusz Zdrojewski2017
3 Alina&Tomasz Dariusz Zdrojewski1673
4 Wywoływanie zdjęć Dariusz Zdrojewski3361
5 Ceny zdjęć do dokumentów Dariusz Zdrojewski3982
6 PROMOCJA ŚLUBNA Dariusz Zdrojewski2187
7 PROMOCJA ŚLUBNA Dariusz Zdrojewski2148
8 Jak przygotować się do zdjęć ? Dariusz Zdrojewski1856
9 Ślubny reportaż fotograficzny Dariusz Zdrojewski3928
10 Zdjęcia do dokumentów Wrocław Dariusz Zdrojewski5116

Strona 1 z 4

Podkategorie

 • Zdjęcia do dokumentów

  Zdjęcia do dokumentów czyli zdjęcia identyfikacyjne do dowodów osobistych, praw jazdy, urbankarty, legitymacji szkolnych, studenckich elektroniczne, biometryczne do nowych paszportów, do wiz, książeczek i akt wojskowych itp...

  Zdjęcia wykonujemy na poczekaniu, czas oczekiwania ok. 5 min. Profesjonalny retusz na życzenie klienta. Istnieje możliwość wykonania zdjęć identyfikacyjnych w domu u klientów w podeszłym wieku oraz obłożnie chorych. Dopłata za dojazd ok.30 zł.

  Zniżki dla stałych klientów. 

 • Zdjęcia reportażowe

  Kompleksowo obsługujemy od strony fotograficznej a także filmowej wszelkie imprezy okolicznościowe. Najczęściej są to uroczystości ślubne, komunie, studniówki, koncerty, spotkania rodzinne, integracyjne, zjazdy absolwentów szkół.

   

 • Sesje pozowane

  Przyjmujemy zlecenia na pozowane sesje plenerowe oraz studyjne we Wrocławiu i w okolicach Wrocławia. Opcjonalnie możliwy jest też dojazd dalej, stylizacja, sfilmowanie sesji do postaci clipu z podkładem muzycznym.

  Zakres pracy: Śluby, Fashion, Portret, Glamour, Bielizna, Strój kąpielowy, Komercyjne, Akt. 

 • Wywołanie zdjęć Wrocław

  wywołanie zdjęć WrocławOferujemy wywołanie filmów oraz zdjęć z aparatów analogowych, cyfrowych, telefonów na papierze oraz w odczynnikach FujiFilm w procesie chemicznym C-41. Czas oczekiwania na odbitki ok. 1 godziny. Ponadto dostępny jest fotokiosk oferujący możliwość wydruku zdjęć w technologii termosublimacji na poczekaniu. 

  NOWOŚĆ: Ekspresowy wydruk zdjęć w procesie Fujifilm Frontier-S. Najlepsza jakość w branży, najniższe ceny we Wrocławiu. 

Ratuj swoje zdjęcia

Zachęcamy do systematycznego wywoływania zdjęć zanim przekonasz się o zawodności przechowywania ich na nośnikach elektronicznych. W sytuacjach kryzysowych oferujemy odzysk danych z nosników elektronicznych. Zwykle udaje się odzyskać ok 80% danych.Zawodność nośników elektronicznych

 

Free business joomla templates