Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

DIGITALIZACJA

Dygitalizacja.
Obraz przechowywany na taśmach magnetycznych ulega pogorszeniu na skutek rozmagnesowywania się nośnika. 

Przy nieprawidłowym przechowywaniu np. w pobliżu głośników, telewizora lub innych źródeł pola magnetycznego narażamy się na znaczne pogorszenie jakości nagrań w krótkim czasie a nawet całkowite ich wymazanie. Oferujemy przegrywanie kaset VHS na płyty DVD. Jakość obrazu zapisanego cyfrowo - zdygitalizowana - nie pogarsza się w czasie. Cena usługi to 80 zł za 1 kasetę w systemie PAL. Ponadto za dopłatą 20 zł możemy konwertować nagrania z formatu SECAM, NTSC oraz z kamerowych kaset VHS-C, 8mm, miniDV do DVD lub na dowolny inny format (mp4, mpeg, H264, AVI) . Czas wykonania zlecenia zależny jest od nakładu pracy - zwykle 1 dzień.

Zachęcamy do skorzystania z promocji Facebook. Spełnienie warunków w/w promocji uprawnia do przegrania każdej rozpoczętej godziny nagrania za 15 zł zamiast 80 zł/szt.

Honorujemy karty klienta przy kolejnych zleceniach (upust 4.99zł).

Również w naszej pracowni możesz zdigitalizować slajdy, negatywy, zdjęcia. Podstawowa cena skanowania to 3 zł/szt. Rabaty przy większych ilościach.   

Free business joomla templates