Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sesje pozowane

Przyjmujemy zlecenia na pozowane sesje plenerowe oraz studyjne we Wrocławiu i w okolicach Wrocławia. Opcjonalnie możliwy jest też dojazd dalej, stylizacja, sfilmowanie sesji do postaci clipu z podkładem muzycznym.

Zakres pracy: Śluby, Fashion, Portret, Glamour, Bielizna, Strój kąpielowy, Komercyjne, Akt. 

Alina&Tomasz

Alina i Tomasz skorzystali z naszej oferty promocyjnej. Pakiet zdjęcia i filmowanie. Sprawdź dostępność terminu w dniu Twojego wesela.

Kliknij w obrazek by powiększyć.

PROMOCJA ŚLUBNA

UWAGA - promocja rezerwacje terminówrplenerowe zdjęcia ślubne Wrocław. Przyjmujemy rezerwacje na kompleksową obsługę fotograficzno-filmową uroczystości weselnych w promocyjnej cenie 3700 zł. W pakiecie zapewniamy obecność fotografa oraz operatora kamery od przygotowań do oczepin. Pakiet zawiera:

  1. Wszystkie zdjęcia w wysokiej rozdzielczości w formie elektronicznej (do 1 tys.szt.)
  2. 100 wybranych zdjęć wywołanych na papierze Fuji 10x15 cm z białymi ramkami.
  3. Film z uroczystości weselnych (Zwykle nagrywamy ok 5 godzin materiału z czego po postprodukcji otrzymujecie ok. 2 godz. i 40 min. filmu).
  4. Clip filmowy w formie skrótu.

Film , clip oraz zdjęcia nagrywamy na nośniku USB 3.0 16GB.

Film może zawierać prezentację zdjęć z dzieciństwa i narzeczeństwa młodej pary, przedstawienie rodziców i świadków, reportaż z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, zabawy weselnej oraz skrót całości w formie clipu-teledysku.

Zdjęcia obejmują reportaż fotograficzny z uroczystości weselnych j.w. w tym pozowanej sesji np. plenerowej o ile ta ma miejsce w dniu zaślubin.

Wedle życzenia można domówić dodatkowe usługi (reportaż z poprawin, wykonanie foto-księgi, sesję plenerową innego dnia, przygotowanie materiału filmowego do prezentacji w trakcie ślubu np. podziękowań dla rodziców, przygotowanie naklejek na butelki lub zaproszeń z podobizną P.Młodych, dojazd w przypadku odległości od Wrocławia powyżej 100 km). 

Rezerwacja terminu wymaga zawarcia pisemnej umowy w naszej pracowni (Dom Handlowy Feniks, Rynek 31, 50-102 Wrocław) lub przez e-mail oraz wpłaty zadatku w wysokości 200 zł. O dostępność terminów proszę pytać telefonicznie tel. 696683706 lub 606786142

Pergola Wrocław -sesja zdjęciowa

Niestety zła wiadomość dla Młodych Par; za wstęp do Ogrodu Japońskiego w sukni ślubnej wprowadzono opłatę w wysokości 100 zł. Tematem zdjęć na szczęście są młodzi a nie flora ogrodu a na wrocławskiej Pergoli znajdziecie wiele innych ciekawych miejsc - póki co (na Wyspę Słodową już po 22 nie wejdziecie). 

W załączniku index oraz filmik z sobotniej sesji Natalyi i Marka. Ponad to pod linkiem znajduje się fragment "Skrót z uroczystości" 

Ślubna sesja pozowana

Pozowaną sesję ślubną najczęściej wykonujemy w dniu ślubu. Jeżeli ceremonia ślubna zaplanowana jest na godzinę nie później jak   17, warto rozważyć wykonanie pozowanych zdjęć po pierwszym tańcu. W czerwcu i lipcu do godz. 19 charakterystyka widma światła dziennego gwarantuje odpowiednie naświetlenie podczas sesji. W sierpniu po godz. 18 już robi się zbyt szaro. Goście po zjedzeniu obiadu i wypiciu pierwszego toastu za zdrowie Państwa Młodych oczekują rozpoczęcia zabawy pierwszym tańcem. Bezpośrednio po nim Świadkowie oraz Młodzi znikają na sesję. Czas trwania takiej sesji to ok. 1 godzina plus ewentualny dojazd. To też świetna okazja dla Młodych na ochłonięcie z emocji napięcia podczas ceremonii. Mogą się rozluźnić co pozytywnie wpływa na ich fotogeniczność na fotografiach oraz w dalszej zabawie. Sesję taką możemy wykonać w dowolnym zaimprowizowanym miejscu najlepiej w najbliższej okolicy domu weselnego. Jeżeli imprezę obsługujemy kompleksowo, sesja taka również rejestrowana jest kamerą a klip z podkładem muzycznym dołączany jest do DVD bezpłatnie.

Powrót z sesji ślubnej ekipy oraz uśmiechniętej Pary zwykle spotyka się z aplauzem utęsknionych gości i zapowiada świetną zabawę na resztę dnia. 

Sesje plenerowe można wykonać w terenie otwartym takim jak park, ogród, las, pole, w mieście, na kolei, nad morzem, w górach lub w obiektach użyteczności publicznej po uprzedniej rezerwacji (pałace, zamki, restauracje, muzea, kopalnie, dworce, lotniska).

Na sesję można umówić się ponadto w innym dowolnym dniu. Miejsce, pora (również nocna) oraz termin ustalany jest indywidualnie. Godzinna sesja kosztuje 600 zł. Wszystkie wykonane ujęcia w liczbie ok. 100 otrzymujecie Państwo w pełnej rozdzielczości w formie elektronicznej na płycie DVD z czego 10 szt w formacie 15x21 cm  wywołane na papierze fotograficznym i oprawione w album kartonowy typu "jamnik". 

Wykonać możemy ponadto fotoksiążkę w dowolnym rozmiarze. Więcej informacji na temat fotoksiążek znajdziecie Państwo pod linkiem lub w zakładce "pracownia".

Inne archiwalne przykłady fotografii ślubnej znajdziecie Państwo na naszej starej witrynie.

Fashion, Portret, Glamour, Bielizna, Strój kąpielowy, Komercyjne, Akt

Wykonujemy zdjęcia do portfolio, castingów, na portale towarzyskie i społecznościowe, wizerunkowe - portret oraz sylwetka. W naszej pracowni można nabyć karnet na sesję , którą można podarować jako upominek dla bliskiej osoby. Współpracujemy z wykwalifikowanymi stylistami.

Sesje zdjęciowe w kategorii Akt, Bielizna itp. wykonujemy głównie w atelier na terenie Wrocławia. Możliwe są ponadto sesje wyjazdowe, plenerowe, w apartamentach hotelowych i innych lokalizacjach według pomysłów zainteresowanych. 

Czas trwania sesji ok. 1 godziny. W cenie 600 zł otrzymacie Państwo ok. 30 szt. zdjęć w postaci cyfrowej  obrobionych cyfrowo z czego 10 szt. wywołanych na papierze fotograficznym 10x15 cm z białymi ramkami. Każda dodatkowa obróbka (retusz) wybranych zdjęć jest wykonywana na życzenie klienta i płatna dodatkowo w kwocie 10zł/szt.

więcej>>

Wesele z klasą

Foto Zdrojewski

Ratuj swoje zdjęcia

Zachęcamy do systematycznego wywoływania zdjęć zanim przekonasz się o zawodności przechowywania ich na nośnikach elektronicznych. W sytuacjach kryzysowych oferujemy odzysk danych z nosników elektronicznych. Zwykle udaje się odzyskać ok 80% danych.Zawodność nośników elektronicznych

 

Free business joomla templates