Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
HomeVideo i filmFilmowanie uroczystości

Filmowanie uroczystości

Koncerty, zjazdy absolwentów, integracyjne, śluby, komunie, studniówki i inne.

PROMOCJA ŚLUBNA

UWAGA - promocja rezerwacje terminówfilmowanie uroczystości weselnych Wrocław. Przyjmujemy rezerwacje na kompleksową obsługę fotograficzno-filmową uroczystości weselnych w promocyjnej cenie 3700 zł. W pakiecie zapewniamy obecność fotografa oraz operatora kamery od przygotowań do oczepin. Pakiet zawiera:

  1. Wszystkie zdjęcia w wysokiej rozdzielczości w formie elektronicznej (do 1 tys.szt.)
  2. 100 wybranych zdjęć wywołanych na papierze Fuji 10x15 cm z białymi ramkami.
  3. Film z uroczystości weselnych (Zwykle nagrywamy ok 5 godzin materiału z czego po postprodukcji otrzymujecie ok. 2 godz. i 40 min. filmu).
  4. Clip filmowy w formie skrótu.

Film , clip oraz zdjęcia nagrywamy na nośniku USB 3.0 16GB.

Film może zawierać prezentację zdjęć z dzieciństwa i narzeczeństwa młodej pary, przedstawienie rodziców i świadków, reportaż z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, zabawy weselnej oraz skrót całości w formie clipu-teledysku.

Zdjęcia obejmują reportaż fotograficzny z uroczystości weselnych j.w. w tym pozowanej sesji np. plenerowej o ile ta ma miejsce w dniu zaślubin.

Wedle życzenia można domówić dodatkowe usługi (reportaż z poprawin, wykonanie foto-księgi, sesję plenerową innego dnia, przygotowanie materiału filmowego do prezentacji w trakcie ślubu np. podziękowań dla rodziców, przygotowanie naklejek na butelki lub zaproszeń z podobizną P.Młodych, dojazd w przypadku odległości od Wrocławia powyżej 100 km). 

Rezerwacja terminu wymaga zawarcia pisemnej umowy w naszej pracowni (Dom Handlowy Feniks, Rynek 31, 50-102 Wrocław) lub przez e-mail oraz wpłaty zadatku w wysokości 200 zł. O dostępność terminów proszę pytać telefonicznie tel. 696683706 lub 606786142

Maja & Łukasz

Maja & Łukasz. Przygotowania. 12.09.2015.

SMS: Dziekujemy bardzo za film z wesela wyszlo super, swietnie uchwycone wszystkie momenty, fajno sklejony teledysk i super muzyka jestesmy bardzo zadowoleni pozdrawiamy

Arkadiusz i Marta 06.06.2015

Filmowy skrót uroczystości ślubnych Arka i Marty. 
Zobacz również index zdjęć.

Julita & Marcin 2015

Filmowy skrót uroczystości ślubnych Julity i Marcina. 
Zobacz również index zdjęć.

Katarzyna i Marcin

Videoclip z uroczystości weselnych w Legnicy 14.02.2015r.

Zobacz również zdjęcia: Index zdjęć

Pierwsza Komunia Św.

Czas Pierwszych Komunii Św. rozpoczęty. Od 1992 r zajmujemy się filmowaniem oraz fotografowaniem uroczystości komunijnych. Posiadamy wymagane zezwolenie Kurii. W naszej pracowni FotoZdrojewski we Wrocławiu, Rynek 31 (w Domu Handlowym Feniks na 4 piętrze) możecie Państwo wywołać zdjęcia komunijne wykonane własnoręcznie. Przyjmujemy też zlecenia na obsługę fotograficzną oraz filmową już na kolejne lata. Zapraszamy od pn. do pt. w godz. 10.00-17.00 oraz w soboty 11.00-16.00 

Natalya i Marek

Filmowy skrót uroczystości ślubnych Natalyi i Marka. 
W dziale pozowanych sesji zdjęciowych można znaleźć dodatkowo filmik z sesji oraz zdjęcia
 

Śluby - videofilmowanie

Realizując zdjęcia do reportaży filmowych w trakcie wesel standardowo staramy się być transparentni. Nie przeszkadzamy, nie robimy ustawek, nie kręcimy dubli. Wychodzimy z założenia, że lepiej mieć super wesele niż technicznie super film. Aczkolwiek na wyraźne życzenie zleceniodawcy możemy ustawić jazdy kamerowe, krany i przejąć inicjatywę na planie.

Co w filmie?

Część 1 skupia się na Młodych. Rozpoczyna się od wprowadzenia; prezentacji zdjęć z lat dzieciństwa i okresu narzeczeństwa Państwa Młodych oraz przedstawienia świadków, rodziców.

Kolejnym punktem są przygotowania; ubieranie, stylizacja głównych aktorów, przejazd Młodego do domu Panny Młodej, powitanie, Błogosławieństwo.

Następnie przejazd do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego i sama ceremonia ślubu, po której najczęściej goście składają życzenia.

Przejazd na przyjęcie weselne, ewentualne bramy, powitanie Młodych chlebem i solą przez rodziców, pierwszy toast na sali weselnej, odśpiewanie "Sto lat", obiad oraz pierwszy taniec. Po pierwszym tańcu zwykle zabieramy Młodych na plenerową sesję zdjęciową, która w formie teledysku/klipu kończy pierwszą część filmu. 

W Część 2 obejrzymy więcej gości weselnych. Będą tam tańce, zabawy, tort weselny, wywiady z gośćmi, oczepiny, podziękowania dla rodziców. Na zakończenie skrót z całości w formie teledysku. 

DODATKI (opcjonalne): 

  • Fabularyzowany filmik o młodych, wg wcześniej ustalonego scenariusza nakręcony przed weselem z możliwością wyświetlenia w trakcie uroczystości. 
  • Sceny dodatkowe - nieudane/niewykorzystane w filmie.
  • Transmisja uroczystości na żywo w telewizji internetowej. 
  • Rejestracja obrazu w technologii 3D.

Zjazdy absolwentów

Na zjazdach absolwentów szkół i uczelni spotykają się przyjaciele, którzy ze względu na odległość zamieszkania i wiek nie widują się na co dzień. Dlatego nie może zabraknąć pamiątek z takiego spotkania. Nasz udział w przedsięwzięciu nie obciąża budżetu organizatora.

Filmujemy i wykonujemy zdjęcia podczas uroczystości. Ustawiamy w miejscu spotkania tzw. suchy minilab, dzięki któremu możemy na miejscu na poczekaniu wywołać zrobione zdjęcia. Najczęściej są to zdjęcia grupowe klas z nauczycielami. Dzięki temu każdy przyjezdny może wrócić do domu z gotowymi zdjęciami. Zainteresowani ponadto na miejscu mogą złożyć zamówienie na film, który po montażu wysyłamy każdemu indywidualnie pocztą na podany adres w przeciągu 1 tygodnia.

Fragment nagrania - wstęp nagrania ze zjazdu absolwentów SR w Henrykowie.

Free business joomla templates