Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zdjęcia reportażowe

Kompleksowo obsługujemy od strony fotograficznej a także filmowej wszelkie imprezy okolicznościowe. Najczęściej są to uroczystości ślubne, komunie, studniówki, koncerty, spotkania rodzinne, integracyjne, zjazdy absolwentów szkół.

 

Arek i Marta

Arkadiusz i Marta 06.06.2015r.

 

PROMOCJA ŚLUBNA

UWAGA - promocja rezerwacje terminówfotograf ślubny Wrocław. Przyjmujemy rezerwacje na kompleksową obsługę fotograficzno-filmową uroczystości weselnych w promocyjnej cenie 3700 zł. W pakiecie zapewniamy obecność fotografa oraz operatora kamery od przygotowań do oczepin. Pakiet zawiera:

  1. Wszystkie zdjęcia w wysokiej rozdzielczości w formie elektronicznej (do 1 tys.szt.)
  2. 100 wybranych zdjęć wywołanych na papierze Fuji 10x15 cm z białymi ramkami.
  3. Film z uroczystości weselnych (Zwykle nagrywamy ok 5 godzin materiału z czego po postprodukcji otrzymujecie ok. 2 godz. i 40 min. filmu).
  4. Clip filmowy w formie skrótu.

Film , clip oraz zdjęcia nagrywamy na nośniku USB 3.0 16GB.

Film może zawierać prezentację zdjęć z dzieciństwa i narzeczeństwa młodej pary, przedstawienie rodziców i świadków, reportaż z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, zabawy weselnej oraz skrót całości w formie clipu-teledysku.

Zdjęcia obejmują reportaż fotograficzny z uroczystości weselnych j.w. w tym pozowanej sesji np. plenerowej o ile ta ma miejsce w dniu zaślubin.

Wedle życzenia można domówić dodatkowe usługi  (reportaż z poprawin, wykonanie foto-księgi, sesję plenerową innego dnia, przygotowanie materiału filmowego do prezentacji w trakcie ślubu np. podziękowań dla rodziców, przygotowanie naklejek na butelki lub zaproszeń z podobizną P.Młodych, dojazd w przypadku odległości od Wrocławia powyżej 100 km). 

Rezerwacja terminu wymaga zawarcia pisemnej umowy w naszej pracowni (Dom Handlowy Feniks, Rynek 31, 50-102 Wrocław) lub przez e-mail oraz wpłaty zadatku w wysokości 200 zł. O dostępność terminów proszę pytać telefonicznie tel. 696683706 lub 606786142

Ślubny reportaż fotograficzny

Możemy dla Państwa wykonać zdjęcia z samej ceremonii ślubnej w USC lub w kościele lub towarzyszyć w całej uroczystości od przygotowań, błogosławieństwa po oczepiny. Na życzenie również poprawiny.

 Posiadamy wymagane uprawnienia. Dojeżdżamy również poza Wrocław. Pakiet reportażowy zawiera wszystkie wykonane zdjęcia w wysokiej rozdzielczości w formie elektronicznej zgrane na nośnik USB oraz część wybranych przez nas wywołanych w procesie chemicznym na papierze Fujifilm. Ilość zdjęć uzależniona jest od wybranej opcji:

  1. Reportaż z samej ceremonii. Czas trwania sesji ok. 1 godziny, zdjęć ok. 200 szt. na płycie i 50 szt. wywołanych w formacie 10x15 z białą ramką. Cena 500 zł.
  2. Reportaż z całego wesela. Fotograf towarzyszy Parze Młodych już od przygotowań poprzez błogosławieństwo, ceremonię zaślubin, przyjęcie weselne do zakończenia oczepin. Ilość wszystkich zdjęć ponad 800 szt. z czego 100 szt wywołanych w formacie 10x15 z białą ramką. Cena za całość  1500 zł. 
  3. Pozowaną sesję plenerową w dniu ślubu (po pierwszym tańcu) w cenie 500 zł. W cenie jest ok. 100 ujęć. Podana cena dotyczy wyłącznie sesji wiązanej w pakiecie z reportażem. Łączna cena z reportażem to 2000 zł.
  4. Dodatkowe zdjęcia z poprawin. Czas trwania ok. 2 godzin, wszystkie zdjęcia na płycie z czego 50 szt. wywołanych. Cena 500 zł. Łączna cena z pozostałymi opcjami to 2500 zł.
  5. Wykonanie fotoksiążki z wykonanych lub powierzonych zdjęć. Cena od 500 zł - zależna od formatu i objętości. Jest to opcja dodatkowa nie wliczona w ceny reportażu i sesji.
  6. Ustawienie minilaba na sali weselnej i wywoływanie pamiątkowych zdjęć dla przyjezdnych gości na miejscu w dniu wesela. Usługa jest bezpłatna. Organizator uroczystości zobligowany jest jedynie do udostępnienie miejsca (stolik). Za odbitki płacą goście 5 zł/szt.

 Do zdjęć reportażowych najczęściej używamy aparat Canon 5D Mark II, zmiennoogniskowe obiektywy Canon EF 17-40mm 1:4 L USM, EF 70-300mm 1:4-5.6  IS USM, stało ogniskowe Canon EF 50mm 1:1.8 II, EF 35mm 1:2 IS USM, Ef 85mm 1:1.8

USC Wrocław 25.08.2012

Fotoindex wybranych zdjęć reportażowych.

USC Wrocław 20.10.2012

Gratulacje, oraz pomyślności na nowej drodze życia  dla Pani Katarzyny i Pana Mariusza życzy fotograf oraz pracownia FotoZdrojewski.

Katarzyna i Marcin

Na stronie udostępniony jest również videoclip z uroczystości.

Wesele z klasą

Foto Zdrojewski

Ratuj swoje zdjęcia

Zachęcamy do systematycznego wywoływania zdjęć zanim przekonasz się o zawodności przechowywania ich na nośnikach elektronicznych. W sytuacjach kryzysowych oferujemy odzysk danych z nosników elektronicznych. Zwykle udaje się odzyskać ok 80% danych.Zawodność nośników elektronicznych

 

Free business joomla templates