Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kalendarz ze zdjęciami

Kalendarze na przyszły rok.
Znakomity pomysł na upominek gwiazdkowy dla najbliższych. Sprawisz by twój prezent w widocznym miejscu przez cały kolejny rok przypominał o Tobie. To najlepszy moment na zamówienie kalendarza na rok następny.  Wystarczy dostarczyć zdjęcia a my zrobimy resztę. Cena uzależniona jest od rodzaju i wielkości kalendarza. Ogólnie za opracowanie kalendarza płacisz 12 zł plus odbitki wg cennika wywołania zdjęć ewentualnie kalendarium wg cennika wydruków.

Przykładowa kalkulacja:

 

  1. Kalendarz całoroczny A4 cena 20 zł (zawiera 1 zdjęcie w formacie 21x30 cm oraz roczne kalendarium na cały rok). 
  2. Kalendarz miesięczny taki jak obok w formacie 13x18cm cena 36 zł (zawiera 12 zdjęć bindowane z kalendarium na każdy miesiąc) 
  3. Kalendarz całoroczny 2 dzielny A3 cena 22,50 zł (zawiera 1 zdjęcie 21x30 cm oraz dobindowane roczne kalendarium).
  4. Kalendarz miesięczny dwudzielny A3 z 12 zdjęciami 21x30 cm na każdy miesiąc, miesięczne kolorowe kalendarium A4 z imieninami cena 144 zł ( 12 zł opracowanie + 12 miesięcy x (8 zł wywołanie 1 zdjęcia + 2,50zł wydruk 1 kalendarium w kolorze). To najdroższy kalendarz.

Jeśli szukasz tańszego modelu masz sporo opcji. Możesz zamówić czarno-białe kalendarium, mniejszy rozmiar kalendarza, trzy miesiące na jednej stronie itp. Każdy kalendarz jest unikatowy.

...

Free business joomla templates