Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Śluby - videofilmowanie

Realizując zdjęcia do reportaży filmowych w trakcie wesel standardowo staramy się być transparentni. Nie przeszkadzamy, nie robimy ustawek, nie kręcimy dubli. Wychodzimy z założenia, że lepiej mieć super wesele niż technicznie super film. Aczkolwiek na wyraźne życzenie zleceniodawcy możemy ustawić jazdy kamerowe, krany i przejąć inicjatywę na planie.

Co w filmie?

Część 1 skupia się na Młodych. Rozpoczyna się od wprowadzenia; prezentacji zdjęć z lat dzieciństwa i okresu narzeczeństwa Państwa Młodych oraz przedstawienia świadków, rodziców.

Kolejnym punktem są przygotowania; ubieranie, stylizacja głównych aktorów, przejazd Młodego do domu Panny Młodej, powitanie, Błogosławieństwo.

Następnie przejazd do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego i sama ceremonia ślubu, po której najczęściej goście składają życzenia.

Przejazd na przyjęcie weselne, ewentualne bramy, powitanie Młodych chlebem i solą przez rodziców, pierwszy toast na sali weselnej, odśpiewanie "Sto lat", obiad oraz pierwszy taniec. Po pierwszym tańcu zwykle zabieramy Młodych na plenerową sesję zdjęciową, która w formie teledysku/klipu kończy pierwszą część filmu. 

W Część 2 obejrzymy więcej gości weselnych. Będą tam tańce, zabawy, tort weselny, wywiady z gośćmi, oczepiny, podziękowania dla rodziców. Na zakończenie skrót z całości w formie teledysku. 

DODATKI (opcjonalne): 

  • Fabularyzowany filmik o młodych, wg wcześniej ustalonego scenariusza nakręcony przed weselem z możliwością wyświetlenia w trakcie uroczystości. 
  • Sceny dodatkowe - nieudane/niewykorzystane w filmie.
  • Transmisja uroczystości na żywo w telewizji internetowej. 
  • Rejestracja obrazu w technologii 3D.
Free business joomla templates