Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wywoływanie zdjęć

Godziny otwarcia:

Od pon. do piątku od godz. 10:00 do 17:00 

W soboty w godz. od 11:00 do 15:00

Stawiamy na jakość. Zawsze staraliśmy się by wywołanie zdjęć we Wrocławiu wykonywać w jak najkrótszym czasie (ok. 1 godziny) i w najniższych cenach. Możliwe to było dzięki procesowi chemicznego wywołania w minilabach Fujifilm. Jednak Testy nowej maszyny Fujifilm Frontier-S, w których uczestniczyliśmy na Międzynarodowych Targach Fotograficznych w Łodzi zrobiły na nas tak ogromne wrażenie, że zdecydowaliśmy się na zakup nowej technologii.  Zdjęcia po prostu powalają jakością i pomimo, że technologia ta jest droższa od tradycyjnej to okazuje się, że nadal jesteśmy najtańsi.

Zapraszamy do naszej pracowni, gdzie ekspresowo wywołacie Państwo swoje odbitki z aparatów cyfrowych, telefonów. Wywołujemy również zdjęcia z negatywów. Wydruk zdjęć Wrocław - Rynek, Dom Handlowy Feniks - Pracownia FotoZdrojewski znajduje się na półpiętrze między 2 a 3 piętrem.

Zdjęcia możemy wydrukować w jakości marketowej (termosublimacja KODAK) lub w jakości High Quality (Fujifilm Frontier-S).

Domyślnie kadrujemy i drukujemy zdjęcia w jakości HQ, w przypadku niezachowania odpowiednich proporcji plików źródłowych do kadrowania w wybranym formacie, drukujemy zdjęcia z marginesami lub ramkami.

Ceny zdjęć  w zł/szt. przy wywołaniu minimum 20 szt.
FORMAT 
[cm]
Termosubl. 
[zł/szt]
Jakość HQ 
[zł/szt]
Z KLISZY 
[zł/szt]
WYWOŁANIE FILMU
zwykle do 3 dni
9x13 - 1.30 1.30typ 135 (C-41)  16 zł
10x15

1.20

 1.60 

1.60 

typ 120             26 zł

13x18

 -

 3 

typ APS            26 zł

15x21

3.00 

 3.50 

3.50 

E-6 (slajd, diapozytyw) 31zł

 20x30

 -

 15 

15 

czarno-biały     26 zł   (7 dni)

Skanowanie wywołanego filmu 20 zł. 

Przy wywołaniu mniejszych ilości zdjęć oraz przy zleceniu różnych formatów doliczamy kwotę 4.99zł. Jest to związane z nakładem pracy w przygotowanie zlecenia, koniecznością przezbrojenia maszyn do właściwego formatu czemu towarzyszą nieuniknione straty materiału.

Czas oczekiwania w zależności od ilości - zwykle do godziny.

Ratuj swoje zdjęcia

Zachęcamy do systematycznego wywoływania zdjęć zanim przekonasz się o zawodności przechowywania ich na nośnikach elektronicznych. W sytuacjach kryzysowych oferujemy odzysk danych z nosników elektronicznych. Zwykle udaje się odzyskać ok 80% danych.Zawodność nośników elektronicznych

 

Free business joomla templates