Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Fashion, Portret, Glamour, Bielizna, Strój kąpielowy, Komercyjne, Akt

Wykonujemy zdjęcia do portfolio, castingów, na portale towarzyskie i społecznościowe, wizerunkowe - portret oraz sylwetka. W naszej pracowni można nabyć karnet na sesję , którą można podarować jako upominek dla bliskiej osoby. Współpracujemy z wykwalifikowanymi stylistami.

Sesje zdjęciowe w kategorii Akt, Bielizna itp. wykonujemy głównie w atelier na terenie Wrocławia. Możliwe są ponadto sesje wyjazdowe, plenerowe, w apartamentach hotelowych i innych lokalizacjach według pomysłów zainteresowanych. 

Czas trwania sesji ok. 1 godziny. W cenie 600 zł otrzymacie Państwo ok. 30 szt. zdjęć w postaci cyfrowej  obrobionych cyfrowo z czego 10 szt. wywołanych na papierze fotograficznym 10x15 cm z białymi ramkami. Każda dodatkowa obróbka (retusz) wybranych zdjęć jest wykonywana na życzenie klienta i płatna dodatkowo w kwocie 10zł/szt.

więcej>>

Wesele z klasą

Foto Zdrojewski

Ratuj swoje zdjęcia

Zachęcamy do systematycznego wywoływania zdjęć zanim przekonasz się o zawodności przechowywania ich na nośnikach elektronicznych. W sytuacjach kryzysowych oferujemy odzysk danych z nosników elektronicznych. Zwykle udaje się odzyskać ok 80% danych.Zawodność nośników elektronicznych

 

Free business joomla templates