Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ślubna sesja pozowana

Pozowaną sesję ślubną najczęściej wykonujemy w dniu ślubu. Jeżeli ceremonia ślubna zaplanowana jest na godzinę nie później jak   17, warto rozważyć wykonanie pozowanych zdjęć po pierwszym tańcu. W czerwcu i lipcu do godz. 19 charakterystyka widma światła dziennego gwarantuje odpowiednie naświetlenie podczas sesji. W sierpniu po godz. 18 już robi się zbyt szaro. Goście po zjedzeniu obiadu i wypiciu pierwszego toastu za zdrowie Państwa Młodych oczekują rozpoczęcia zabawy pierwszym tańcem. Bezpośrednio po nim Świadkowie oraz Młodzi znikają na sesję. Czas trwania takiej sesji to ok. 1 godzina plus ewentualny dojazd. To też świetna okazja dla Młodych na ochłonięcie z emocji napięcia podczas ceremonii. Mogą się rozluźnić co pozytywnie wpływa na ich fotogeniczność na fotografiach oraz w dalszej zabawie. Sesję taką możemy wykonać w dowolnym zaimprowizowanym miejscu najlepiej w najbliższej okolicy domu weselnego. Jeżeli imprezę obsługujemy kompleksowo, sesja taka również rejestrowana jest kamerą a klip z podkładem muzycznym dołączany jest do DVD bezpłatnie.

Powrót z sesji ślubnej ekipy oraz uśmiechniętej Pary zwykle spotyka się z aplauzem utęsknionych gości i zapowiada świetną zabawę na resztę dnia. 

Sesje plenerowe można wykonać w terenie otwartym takim jak park, ogród, las, pole, w mieście, na kolei, nad morzem, w górach lub w obiektach użyteczności publicznej po uprzedniej rezerwacji (pałace, zamki, restauracje, muzea, kopalnie, dworce, lotniska).

Na sesję można umówić się ponadto w innym dowolnym dniu. Miejsce, pora (również nocna) oraz termin ustalany jest indywidualnie. Godzinna sesja kosztuje 600 zł. Wszystkie wykonane ujęcia w liczbie ok. 100 otrzymujecie Państwo w pełnej rozdzielczości w formie elektronicznej na płycie DVD z czego 10 szt w formacie 15x21 cm  wywołane na papierze fotograficznym i oprawione w album kartonowy typu "jamnik". 

Wykonać możemy ponadto fotoksiążkę w dowolnym rozmiarze. Więcej informacji na temat fotoksiążek znajdziecie Państwo pod linkiem lub w zakładce "pracownia".

Inne archiwalne przykłady fotografii ślubnej znajdziecie Państwo na naszej starej witrynie.

Wesele z klasą

Foto Zdrojewski

Ratuj swoje zdjęcia

Zachęcamy do systematycznego wywoływania zdjęć zanim przekonasz się o zawodności przechowywania ich na nośnikach elektronicznych. W sytuacjach kryzysowych oferujemy odzysk danych z nosników elektronicznych. Zwykle udaje się odzyskać ok 80% danych.Zawodność nośników elektronicznych

 

Free business joomla templates