Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Zobacz również

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik graczy

1161160
Dziś
Wczoraj
W tygodniu
Do ubiegłego tygodnia
W tym miesiącu
Zeszły miesiąc
Wszystkich
76
428
1769
1157907
5554
4531
1161160

Twoje IP: 114.119.129.225
Server Time: 2021-11-27 07:56:54

Zaplanuj swoje wesele

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Projekt aplikacji internetowej „Zaplanuj swoje wesele” o roboczej nazwie „Nowożeniec” powstał na zlecenie firmy PHU „Żik”.

Funkcjonalność aplikacji ma za zadanie umożliwić klientom firmy zdalne zapoznanie się z ofertą usług świadczonych przez firmę, rezerwację usług oraz zgromadzenie danych w celu wykorzystania ich w trakcie realizacji zamówionych usług.

Z poziomu administratora „Nowożeniec” ma ułatwić firmie efektywne rozdysponowanie zasobami ludzkimi i technicznymi.

Aplikacja ma charakter rozwojowy i jest tylko silnikiem w rękach administratora. Umożliwia mu swobodną politykę marketingową. W zależności od jego preferencji i sposobu wprowadzania danych, oferowane usługi mogą być szczegółowe lub grupowane w pakiety, lokalny lub globalny może być zakres oferowanych miejsc sesji, do realizacji zleceń angażowani mogą być tylko pracownicy firmy lub można skorzystać z ofert fachowców z zewnątrz.

Aplikacja może być wykorzystywana również na maszynie lokalnej w firmie. Przykładowo dostęp dla klientów na wydzielonym stanowisku, w celu zapoznania się z ofertą firmy lub dla administratora, do kalkulacji kosztorysowej przed sporządzeniem umowy.

Korzyści płynące ze zdalnego dostępu do aplikacji przez sieć Internet skłaniają do dalszej jej rozbudowy o dodatkowe moduły (np. płatny hosting stron z albumami zdjęć ze zrealizowanych już sesji albo giełda ofert dla fachowców). To nowoczesne rozwiązanie - implementacja systemu ERP w przedsiębiorstwie.

Tutaj możesz pobrać dokumentację aplikacji Zaplanuj swoje wesele. Plik w formacie Adobe Acrobat (PDF) rozmiar 2.1 MB.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież