Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WYBORY

zdjęcia do ulotek wyborczychZapraszamy kandydatów w wyborach samorządowych do zdjęć na plakaty oraz do ulotek wyborczych. Wykonujemy serię zdjęć z których kandydat może wybrać najlepsze, możliwy jest również retusz twarzy. Zdjęcia wykonujemy na poczekaniu i nie ma potrzeby wcześniejszego umawiania.

Nasza pracownia mieści się w domu handlowym Feniks przy wrocławskim Rynku, stoisko FujiFilm, półpiętro między 2 a 3 piętrem. Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18 oraz w soboty od 10 do 16.

Ratuj swoje zdjęcia

Zachęcamy do systematycznego wywoływania zdjęć zanim przekonasz się o zawodności przechowywania ich na nośnikach elektronicznych. W sytuacjach kryzysowych oferujemy odzysk danych z nosników elektronicznych. Zwykle udaje się odzyskać ok 80% danych.Zawodność nośników elektronicznych

 

Free business joomla templates