Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wywołanie zdjęć

Oferujemy wywołanie filmów oraz zdjęć z aparatów analogowych oraz cyfrowych na papierze oraz w odczynnikach firmy FujiFilm w procesie chemicznym C-41. Czas oczekiwania na odbitki ok. 1 godziny. Ponadto dostępny jest fotokiosk oferujący możliwość wydruku zdjęć w technologii termosublimacji na poczekaniu. 

 

Pakiet 50 zdjęć w 1 godzinę

 

Pakiet - wywołanie co najmniej 50 zdjęć w tradycyjnym procesie chemicznym w 1 godzinę.

Format 9x13 cm w cenie 19.50 zł za 50 szt.

Format 10x15 cm w cenie 29.50 zł za 50 szt.

Każde dodatkowe zdjęcie w zależności od formatu w cenie 39gr/szt lub 59gr/szt.

Promocja FB

Facebook. Promocja przeznaczona dla osób posiadających konto na portalu facebook.com.

Aby skorzystać z promocyjnej ceny zaznaczonej niebieskim markerem należy wykonać dwa poniższe proste kroki:
1. Polubić fanpage FotoZdrojewski:
FotoZdrojewski
2. Polubić to zdjęcie konkursowe oraz udostępnić je na swojej tablicy, w treści wpisując:
"Zapraszamy do pracowni FotoZdrojewski w Feniksie przy Wrocławskim Rynku z dowolnym zleceniem fotograficznym..."

Promocja dotyczy jednego zlecenia w naszej pracowni na wywołanie dowolnej ilości zdjęć, lub wykonanie identyfikacyjnych zdjęć do dokumentów, lub digitalizację kaset VHS w cenie 15 zł/godzinę zamiast 80 zł/szt.

Wkrótce podwyżki cen

Wkrótce podwyżki cen

Ta wiadomość na pewno nie zachwyci żadnego z fanów fotografii. Firma Kodak zapowiedziała, że ceny produkowanych przez nią aparatów cyfrowych, drukarek i innych produktów fotograficznych, wzrosną o 20% w ciągu najbliższego miesiąca.

Wzrost cen spowodowany jest zwiększonymi kosztami produkcji. Ceny materiałów kluczowych w przemyśle fotograficznym, takich jak aluminium i srebro, wzrosły o 75% w ciągu ostatnich 12 miesięcy i prawdopodobnie taki stan będzie się utrzymywał, ze względu na duże zapotrzebowanie. Dodatkowo wzrosły także koszty transportu, a to przez dużą cenę ropy.

Kodak zapowiada, że nie będzie jedyną firmą podwyższająca ceny swoich produktów fotograficznych. Mówi się, że ogromna większość producentów sprzętu foto od dłuższego czasu wstrzymuje się z podwyżkami cen, ale wysokie koszty produkcji ostatecznie wymuszą podwyżki.

Źródło: guardian

Do wyczerpania zapasów obowiązuje stary cennik.

Temat dnia - Makrofotografia

Znakomity pomysł na spędzanie wolnego czasu z aparatem fotograficznym.

Ratuj swoje zdjęcia

Zachęcamy do systematycznego wywoływania zdjęć zanim przekonasz się o zawodności przechowywania ich na nośnikach elektronicznych.Zawodność nośników elektronicznych

 

Free business joomla templates