Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wywołanie zdjęć

Nasza pracownia mieści się we Wrocławskim Rynku w Domu Handlowym Feniks na półpiętrze między 2 a 3 piętrem. Pracujemy w godz. 9-20 oraz w soboty 9-18. Zobacz na mapie Google.

Oferujemy wywołanie filmów oraz zdjęć z aparatów analogowych oraz cyfrowych i telefonów na papierze oraz w odczynnikach firmy FujiFilm w procesie chemicznym C-41. Czas oczekiwania na odbitki ok. 1 godziny. Ponadto dostępny jest fotokiosk oferujący możliwość wydruku zdjęć w technologii termosublimacji na poczekaniu oraz wydruk zdjęć w najlepszej na dzień dzisiejszy jakości w suchym procesie Fujifilm Frontier-S również na poczekaniu w formatach od 9x13 do 20x30 cm (A4).

 

Odbitki zdjęć

Testy nowej drukarki Frontier-S firmy Fujifilm które obserwowaliśmy na międzynarodowych targach fotograficznych w Łodzi zrobiły na nas tak duże wrażenie, że postanowiliśmy zainwestować w ten sprzęt. Odbitki powalają jakością i choć sama technologia jest nieco droższa od tradycyjnego wywołania zdjęć w procesie chemicznym stawiamy na jakość.

Od początku października oferujemy expresowe wywołanie zdjęć z aparatów cyfrowych, telefonów oraz z nośników cyfrowych w nowym suchym procesie Fujifilm Frontier-S.

Zapraszamy do naszej pracowni, gdzie możecie Państwo wywołać zdjęcia na poczekaniu, w najlepszej jakości i w najniższych cenach dostępnych we Wrocławiu:

cmzł/szt  papier
9x13  0.50   błysk/mat
10x15

  0.70 

  błysk/mat

13x18

  2.00

  błysk/mat

15x21

  2.50 

  błysk/mat

20x30

  8.00

  błysk

Podane ceny obowiązują przy wywołaniu min. 20 zdjęć. Wywołując mniejsze ilości lub różne formaty zdjęć trzeba się liczyć z dodatkową opłatą w kwocie 4.99 zł związaną ze stratami przy zmianie papieru oraz nakładem pracy przy przezbrojeniu maszyny i przygotowaniu zlecenia do druku.

 

Wkrótce podwyżki cen

Wkrótce podwyżki cen

Ta wiadomość na pewno nie zachwyci żadnego z fanów fotografii. Firma Kodak zapowiedziała, że ceny produkowanych przez nią aparatów cyfrowych, drukarek i innych produktów fotograficznych, wzrosną o 20% w ciągu najbliższego miesiąca.

Wzrost cen spowodowany jest zwiększonymi kosztami produkcji. Ceny materiałów kluczowych w przemyśle fotograficznym, takich jak aluminium i srebro, wzrosły o 75% w ciągu ostatnich 12 miesięcy i prawdopodobnie taki stan będzie się utrzymywał, ze względu na duże zapotrzebowanie. Dodatkowo wzrosły także koszty transportu, a to przez dużą cenę ropy.

Kodak zapowiada, że nie będzie jedyną firmą podwyższająca ceny swoich produktów fotograficznych. Mówi się, że ogromna większość producentów sprzętu foto od dłuższego czasu wstrzymuje się z podwyżkami cen, ale wysokie koszty produkcji ostatecznie wymuszą podwyżki.

Źródło: guardian

Do wyczerpania zapasów obowiązuje stary cennik.

Świąteczne inspiracje

Pomysł zaczerpnięty z USA. Zamiast kartki do swoich krewnych na święta wyślij list i zdjęcia rodzinne. Do dobry czas by podsumować zeszły rok. 

Opisać co się w nim wydarzyło dobrego i co chcielibyśmy osiągnąć w nowym roku. Najlepiej dołączyć odbitki zdjęć z minionego roku lub jak niektórzy nasi klienci wykonać zdjęcie na tą okazję. 

U nas zrobisz i wywołasz zdjęcia w godzinę.

Oferujemy ponadto inne świąteczne upominki:

Temat dnia - Makrofotografia

Znakomity pomysł na spędzanie wolnego czasu z aparatem fotograficznym.

Ratuj swoje zdjęcia

Zachęcamy do systematycznego wywoływania zdjęć zanim przekonasz się o zawodności przechowywania ich na nośnikach elektronicznych.Zawodność nośników elektronicznych

 

Free business joomla templates