Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
HomeFotografia

Fotografia

Fotografią zawodowo zajmujemy się od 1992 roku. Posiadamy doświadczenie, sprzęt i zaplecze techniczne - własne laboratorium, pracownię, studio (atelier). Dzięki temu kompleksowo możemy wykonać każde zlecenie fotograficzne (wykonanie fotografii, wywołanie w procesie chemicznym, zapis elektroniczny bądź wydruk termosublimacyjny lub na innych nośnikach jak ceramika). Dodatkowo możemy oprawić zdjęcia w formie fotoksiążki lub zaopatrzyć Państwa w ramki, albumy, podklejki i inne.

 

Pokaż # 
Lp.TytułAutorOdsłony
1 Studio Dariusz Zdrojewski1282
2 WYBORY Dariusz Zdrojewski902
3 Arek i Marta Dariusz Zdrojewski636
4 Alina&Tomasz Dariusz Zdrojewski294
5 Odbitki zdjęć Dariusz Zdrojewski19
6 Rekrutacja na studia - fotografie Dariusz Zdrojewski1815
7 PROMOCJA ŚLUBNA Dariusz Zdrojewski785
8 PROMOCJA ŚLUBNA Dariusz Zdrojewski790
9 Ślubny reportaż fotograficzny Dariusz Zdrojewski1350
10 Zdjęcia do świadectwa maturalnego Dariusz Zdrojewski4899

Strona 1 z 3

Podkategorie

 • Zdj. identyfikacyjne  Pracujemy w godz. 9-20 oraz w soboty 9-18. Pracownia mieści się w Domu Handlowym Feniks we Wrocławskim Rynku na półpiętrze miedzy 2 a 3 piętrem.

  Wykonujemy zdjęcia identyfikacyjne do  legitymacji szkolnych, urbankarty, CV (20zł), biometryczne do paszportów, dowodów osobistych, praw jazdy, do dyplomów, do wiz, książeczek i akt wojskowych itp. (25zł)..

  Zdjęcia wykonujemy na poczekaniu, czas oczekiwania ok. 5 min. Profesjonalny retusz na życzenie klienta (+10zł), zapis elektroniczny (+5zł).

  Istnieje możliwość wykonania zdjęć identyfikacyjnych w domu u klientów w podeszłym wieku oraz obłożnie chorych.

  Zniżki dla stałych klientów. Płatność ONLINE . Zobacz w mapach Google.

 • Zdjęcia reportażowe

  Kompleksowo obsługujemy od strony fotograficznej a także filmowej wszelkie imprezy okolicznościowe. Najczęściej są to uroczystości ślubne, komunie, studniówki, koncerty, spotkania rodzinne, integracyjne, zjazdy absolwentów szkół.

   

 • Sesje pozowane

  Przyjmujemy zlecenia na pozowane sesje plenerowe oraz studyjne we Wrocławiu i w okolicach Wrocławia. Opcjonalnie możliwy jest też dojazd dalej, stylizacja, sfilmowanie sesji do postaci clipu z podkładem muzycznym.

  Zakres pracy: Śluby, Fashion, Portret, Glamour, Bielizna, Strój kąpielowy, Komercyjne, Akt. 

 • Wywołanie zdjęć

  Nasza pracownia mieści się we Wrocławskim Rynku w Domu Handlowym Feniks na półpiętrze między 2 a 3 piętrem. Pracujemy w godz. 9-20 oraz w soboty 9-18. Zobacz na mapie Google.

  Oferujemy wywołanie filmów oraz zdjęć z aparatów analogowych oraz cyfrowych i telefonów na papierze oraz w odczynnikach firmy FujiFilm w procesie chemicznym C-41. Czas oczekiwania na odbitki ok. 1 godziny. Ponadto dostępny jest fotokiosk oferujący możliwość wydruku zdjęć w technologii termosublimacji na poczekaniu oraz wydruk zdjęć w najlepszej na dzień dzisiejszy jakości w suchym procesie Fujifilm Frontier-S również na poczekaniu w formatach od 9x13 do 20x30 cm (A4).

Ratuj swoje zdjęcia

Zachęcamy do systematycznego wywoływania zdjęć zanim przekonasz się o zawodności przechowywania ich na nośnikach elektronicznych.Zawodność nośników elektronicznych

 

Free business joomla templates