Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zdjęcia do prawa jazdy Wrocław

Koniec lutego 2016 r niesie ze sobą zmianę rodzaju fotografii niezbędnych do wyrobienia prawa jazdy. Oto nowe zasady przy składaniu wniosku PKK:

zdjęcia do prawa jazdy WrocławZdjęcie do prawa jazdy Wrocław to kolorowa fotografia o wymiarach 35 × 45 mm, wykonana na jednolitym jasnym tle, mająca dobrą ostrość oraz odwzorowującą naturalny kolor skóry, obejmującą wizerunek od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70–80% fotografii, pokazująca wyraźnie oczy, zwłaszcza źrenice, i przedstawiająca osobę w pozycji frontalnej, bez nakrycia głowy i okularów z ciemnymi szkłami, patrzącą na wprost z otwartymi oczami nieprzesłoniętymi włosami, z naturalnym wyrazem twarzy i zamkniętymi ustami. Zdjęcia do Profilu Kandydata na Kierowcę (PKK) zdobisz u nas na poczekaniu.

Free business joomla templates