WYWOŁANIE filmów i zdjęć amatorskich z aparatów analogowych oraz cyfrowych na materiałach firmy Fuji - gwaranta trwałości kolorów przez 100 lat. Zanim zaskoczy Cię zawodność nośników elektronicznych i wydruków atramentowych uwiecznij swoją pracę na naszych odbitkach. Nie dlatego, że jesteśmy najtańsi w regionie lecz bo zainwestowaliśmy w jakość (w testach porównawczych jakość odbitek z naszych minilabów przewyższa jakość z FUJI FRONTIER -X Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Video i Kinowego FILM VIDEO FOTO )
POZOWANE sesje zdjęciowe (Śluby, Chrzty, Komunie). Posiadamy dwa własne studia (atelier). Pełna profesjonalna pozowana sesja ślubna obejmująca pałac, plener i atelier zawiera nawet 150 ujęć - płacisz tylko za wybrane :-)  lub 600 zł za wszystkie na płycie CD !  Nasze zdjęcia charakteryzuje różnorodność (miejsca, ramki , tła, efekty cyfrowe, sepia, czerń i biel...)
ZDJĘCIA identyfikacyjne do dokumentów w tym do nowych paszportów, dowodów, praw jazdy, wiz, dyplomów, akt, elektroniczne do szkół. Gwarancja satysfakcji, pełna zgodność.
REPORTAŻ fotograficzny (USC, Kościół, Sala, Aula, u Klienta na życzenie). Za 50 zdjęć na papierze oraz ok. 200 na CD zapłacisz tylko 300 zł ! Nie ryzykuj, powierz wspomnienia profesjonalistom