Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Matura 2017

Matura rozpoczęta. Wypracowaną strategię czas wykorzystać na egzaminie dojrzałości. Najważniejsze teraz to czuć się komfortowo. Nie zarywaj już nocek tylko systematyzuj wiedzę. Nie warto zaczynać powtórki od podstaw, np. czytając podręcznik. Niewiele to da. Zamiast go szczegółowo czytać i uczyć się go na pamięć, lepiej spróbować "przeformułować sobie w głowie" już zdobytą wiedzę. Skoro przez trzy lata uczyłeś się, teraz na pewno jakąś wiedzę masz. Musisz ją tylko uporządkować ;)

Dobrą metodą jest tworzenie mapy myśli. Wielu młodych ludzi wie, jak to się robi. Ci, którzy nie znają tej metody, nawet w internecie znajdą informacje, jak ją tworzyć. Poza tym warto podchodzić do powtarzanych zagadnień problemowo oraz samemu układać pytania, jakie mogą pojawić się na maturze. To pozwala spojrzeć na wiedzę inaczej, nie tak biernie.

Do świadectwa maturalnego będziesz potrzebował zdjęć o wymiarach 37 x 52 mm. Możesz takie wykonać na poczekaniu w naszej pracowni codziennie w godz. 9-20 oraz w soboty do 18.

Zapraszamy. To dobry pretekst by oderwać się od podręczników. 

Cena:
25 zł za 4 szt zdjęć w formacie 3,7x5,2cm.
5 zł za każde następne 2 szt.
5 zł za zapis pliku na nośniku elektronicznym.
20 zł za zdjęcie na nośniku elektronicznym w określonym rozmiarze (375x300px, 400x500 itp.)
15 zł za doróbkę 4 szt. zdjęć identyfikacyjnych z pliku.
Obowiązuje zniżka dla klientów z kartą klienta lub promocja Facebooka.

 

 

Free business joomla templates