Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Odbitki zdjęć

Testy nowej drukarki Frontier-S firmy Fujifilm które obserwowaliśmy na międzynarodowych targach fotograficznych w Łodzi zrobiły na nas tak duże wrażenie, że postanowiliśmy zainwestować w ten sprzęt. Odbitki powalają jakością i choć sama technologia jest nieco droższa od tradycyjnego wywołania zdjęć w procesie chemicznym stawiamy na jakość.

Od początku października oferujemy expresowe wywołanie zdjęć z aparatów cyfrowych, telefonów oraz z nośników cyfrowych w nowym suchym procesie Fujifilm Frontier-S.

Zapraszamy do naszej pracowni, gdzie możecie Państwo wywołać zdjęcia na poczekaniu, w najlepszej jakości i w najniższych cenach dostępnych we Wrocławiu:

cmzł/szt  papier
9x13  0.50   błysk/mat
10x15

  0.70 

  błysk/mat

13x18

  2.00

  błysk/mat

15x21

  2.50 

  błysk/mat

20x30

  8.00

  błysk

Podane ceny obowiązują przy wywołaniu min. 20 zdjęć. Wywołując mniejsze ilości lub różne formaty zdjęć trzeba się liczyć z dodatkową opłatą w kwocie 4.99 zł związaną ze stratami przy zmianie papieru oraz nakładem pracy przy przezbrojeniu maszyny i przygotowaniu zlecenia do druku.

 

Ratuj swoje zdjęcia

Zachęcamy do systematycznego wywoływania zdjęć zanim przekonasz się o zawodności przechowywania ich na nośnikach elektronicznych.Zawodność nośników elektronicznych

 

Free business joomla templates