Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Stawiamy na jakość

Zawsze straliśmy się wywoływać zdjęcia w jak najkrótszym czasie (ok. 1 godziny) i w najniższych cenach. Możliwe to było dzięki procesowi chemicznego wywołania w minilabach Fujifilm. Jednak Testy nowej maszyny Fujifilm Frontier-S, w których uczestniczyliśmy na Międzynarodowych Targach Fotograficznych w Łodzi zrobiły na nas tak ogromne wrażenie, że zdecydowaliśmy się na zakup nowej technologii.  Zdjęcia poprostu powalają jakością i pomimo, że technologia ta jest droższa od tradycyjnej to okazuje się, że nadal jesteśmy najtańsi.

Zapraszamy do naszej pracowni, gdzie ekspresowo wywołacie Państwo swoje odbitki z aparatów cyfrowych, telefonów. Wywołujemy również zdjęcia z negatywów.

Ceny zdjęć przy wywołaniu minimum 20 szt.

9x13 cm0.69 zł/szt
10x15 cm

0.79 zł/szt

13x18 cm

2 zł/szt

15x21 cm

2.50 zł/szt

20x30 cm

8 zł/szt

Przy wywołaniu mniejszych ilości zdjęć lub przy zleceniu różnych formatów doliczamy kwotę 4.99 zł. Jest to związane z nakładem pracy w przygotowanie zlecenia, koniecznością przezbrojenia maszyn do właściwego formatu i związanymi z tym nieuniknionymi stratami materiału.

Czas oczekiwania w zależności od ilości - zwykle do godziny.

 

 

 

 

Ratuj swoje zdjęcia

Zachęcamy do systematycznego wywoływania zdjęć zanim przekonasz się o zawodności przechowywania ich na nośnikach elektronicznych. W sytuacjach kryzysowych oferujemy odzysk danych z nosników elektronicznych. Zwykle udaje się odzyskać ok 80% danych.Zawodność nośników elektronicznych

 

Free business joomla templates