Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wielka Noc

Najserdeczniejsze życzenia świąteczne dla  klientów, współpracowników, sympatyków od teamu firmy FotoZdrojewski.  


W związku z okresem przedświątecznym, niedziela 9 kwietnia 2017 r jest niedzielą handlową. W związku z powyższym Pracownia FotoZdrojewski w SDH„Feniks” otwarta będzie w godzinach 10:00-18:00.

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9-20 oraz w soboty 9-18.

Wielką Sobotę tj. 15.04.2017 r. w godz. 09:00-15:00

 

Zapraszamy.

Zobacz koniecznie

Zdjęcia identyfikacyjne do dowodów, praw jazdy, legitymacji szkolnych również elektroniczne, biometryczne do nowych paszportów, do wiz, akt wojskowych itp...

Zdjęcia wykonujemy na poczekaniu, czas oczekiwania ok. 5 min. Profesjonalny retusz na życzenie klienta.

Zniżki dla stałych klientów.


Kompleksowo obsługujemy od strony fotograficznej a także filmowej wszelkie imprezy okolicznościowe. Najczęściej są to uroczystości ślubne, komunie, studniówki, koncerty, spotkania rodzinne i absolwentów szkół.

Przyjmujemy zlecenia na pozowane sesje plenerowe oraz studyjne we Wrocławiu i w okolicach Wrocławia. Opcjonalnie możliwy jest też dojazd dalej, stylizacja, sfilmowanie sesji do postaci clipu.

Zakres pracy: Śluby, Fashion, Portret, Glamour, Bielizna, Strój kąpielowy, Komercyjne, Akt.


Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. Porządkujemy groby, czyścimy pomniki. To ostatni moment by odnowić zniszczone lub wykonać nowe zdjęcie nagrobkowe.   

 

Ratuj swoje zdjęcia

Zachęcamy do systematycznego wywoływania zdjęć zanim przekonasz się o zawodności przechowywania ich na nośnikach elektronicznych

Plakat Kodaka

Goście na stronie

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Free business joomla templates